Garantili Taşıyoruz.

Eşyalarınızın güvenliği ve içinizin rahat edeceği evden eve taşıma sisteminde eşyalarınızı garantili taşıyoruz. Mersin ve çevresinde bir evden başka bir adrese gitmesi gereken tüm eşyalarınız deneyimli personellerimiz tarafından itina ile taşınarak firmamız garantisinde yeni adresine yerleştirilmektedir. Yeni bir ev aldığınızda veya bir başka eve kiraya çıktığınızda en büyük sorunlardan biri olan eşyaları kime, nasıl taşıtacağınızdır. Günler süren ev toplama derdi, eşyaların zarar göreceği endişesi ve çok daha fazlası evden eve taşınma sorunlarının başında gelir.

Mersin garantili evden eve nakliye ile tüm eşyalarınızı taşımaya hazır hale getirmek için koruma altına almak için paketleme yapılarak eşyaların nakli gerçekleştirilmektedir. Firmamız ile nakliye sözleşmesi imzaladığınızda belirlenen gün ve saatte adresinizde olan deneyimli personellerimiz hiçbir zahmete girmeyeceğiniz garantili taşımacılık ile nakliye işlemini gerçekleştirecek.

Öncelikle eşyaların niteliklerine göre paketlenmesini sağladığımız hizmetlerimizde, sökülmesi gereken tüm mobilyalarınız için ustaları tarafından sökülür ve yeni adresinde yeniden montajlanır. Kırılacak tüm mutfak eşyalarınız özenle kolilenir ve itinalı bir şekilde yeni adrese nakledilerek yerleştirilir.

Hizmet kalitesiyle rahat edeceğiniz zahmetsiz Mersin ev taşımacılığı firmamız ev taşımanın zorluklarını geride bırakıyor. Kırılma ve çizilme olmadan her biri sarılmış veya paketlenmiş eşyalarınız asansörlü sistemle taşınarak çok daha güvenli bir şekilde kapalı kasa aracımıza nakledilmektedir. Kısa sürede yeni adresine ulaştırılan eşyalarınız tek tek paketlerinden açılarak, mobilyalarınız montajlanır. Evden eve taşımacılık hizmetinde tek yapmanız gereken eşyaların nereye yerleştirileceği olacaktır.

Zahmetsiz bir hizmete memnun kalacağınız bir güveni başarıyla sağlayan deneyimli personellerimiz ve firmamız uygun fiyatı ile de bütçenizi zorlamayacak. Eşyalarınız zarar görmesi, kırılması veya çizilmesi durumunda garanti kapsamında firmamız tarafından zararınız karşılanacaktır.

Mersin ve çevresinde evden eve garantili taşımacılık hizmeti arayanlardansanız doğru adrestesiniz. Karşılıklı hak ve yükümlülüklerinizi koruyacağınız nakliye sözleşmesi ile içinizin rahat edeceği ve tüm nakliye sorunlarınızı geride bırakacağınız bir hizmet alabilirsiniz. Yılların hizmet deneyiminde profesyonel olarak siz değerli müşterilerimize sağlamış olduğumuz garantili taşıma hizmeti her ihtiyacınıza sizleri bekliyor.