Nasıl Taşıyoruz?

Eşyalarınıza en az sizin kadar değer veren Mersin UÇAR Nakliyat, memnuniyetinize verdiği önemi attığı her adımda göstermektedir.

Mersin evden eve nakliyat firması olarak konusundan deneyimli ve teknik bilgiye sahip elemanlar ile çalışırız. Teknolojik gelişmelerden yararlanır ve işimizle ilgili olanları çalışma modelimize adapte ederiz. Taşınmak gibi zorlu bir süreci keyifli hale getirmek şirketimizin ve çalışanlarımızın ana hedefidir.

Taşınacak yere yapacağımız keşif ziyareti ile eşyaları yerinde görür araç, eleman ve malzeme tedarikimizi buna göre ayarlarız. Mersin evden eve nakliyat olarak verdiğimiz keşif hizmeti (expertiz hizmeti) tamamen ücretsizdir. Eşyaların paketlenmesinden yükleme ve boşalmaya, mobilyaların sökülmesinden takılmasına, yeni yerleşmeden taşınan eşyaların istenen yere konulmasına kadar taşınma işinin her aşamasında sizin yanınızda olur ve yapacağınız yeni başlangıcın keyifli bir sürece dönüşmesi için çalışırız. İlk defa sizin için özel olarak temin edilen paketleme malzemelerinin kullanıldığı hazırlık çalışmalarında eşyalar için doğru paketleme malzemesinin seçimine özen gösteririz.

Hassas bir yapıya sahip olan beyaz eşyalarınız ve elektronik cihazlarınız zarar görmemeleri için güzel bir şekilde paketlenir ve araç içerisinde de sabitlenerek taşınır. Mersin evden eve nakliyat olarak değerli eşyalarınız, para kasası ve piyano gibi ağır ürünler ve antika eşyalarınız son derece hassas çalışmalar ile yer değiştirir. Kırılma ihtimali yüksek olan avize ve mutfak eşyaları ise birbirine değmeyecek şekilde paketlenerek tarafımızdan koruma altına alınır.

Bütün bu hizmetleri bir arada alabileceğiniz tek firma olarak sizlere hizmet vermek bizim için daima onurdur. Lütfen taşınmadan önce firmamız arayarak fiyat teklifi alınız. Ayrıca, whatsapp hattı ile de hızlı bir şekilde iletişime geçebilirsiniz.