Sigortalı Taşıyoruz

Şehirler arası taşıdığımız tüm eşyalar için kusursuz bir nakliye gerçekleştirmek adına nakliye sigortası yapmaktayız. Eşyalarınızın değeri ne olursa olsun kesinlikle sigortalı nakliye yapıyoruz.

Köklü kuruluş olmanın verdiği sorumluluğun bilincinde olarak iş ve işlemlerimizi yerine getirmekteyiz. Müşterilerimizin bilgisi dahilinde veya bilgisi olmadan şehirler arası taşıdığımız tüm yükler için sigorta işlemi yapılmaktadır. Eşyalarınızın değerine ve gidilecek mesafeye göre belirlenen sigorta işlemleri ile birlikte yükünüz firmamız dışında da garanti altına alınmaktadır. Mersin’de evden eve nakliye sektörü her geçen gün hızla gelişme göstermekte ve firmaların birbirleri ile olan rekabetinden daha çok müşteriler yararlanmaktadır. Aramızdaki bu rekabet sayesinde çok daha güvenli ve kaliteli taşımacılık hizmeti sunmamız gerek müşterilerimiz gerekse firmamız açısından oldukça faydalı bir iş haline gelmiştir. Rakiplerimizle yarış içinde olmamız hasebiyle diğer illerde bulunan rakiplerimize oranla çok daha özellikli ve uygun fiyatlı taşımacılık hizmeti sunmaktayız.

Özellikle eşyalar için uygulanan sigortalama işlemi sayesinde hem gerçek bir firma olduğumuzu hem de ne kadar sağlam bir nakliye hizmeti sunduğumuzu daha iyi anlayabilirsiniz. Sigortalı eşya taşımacılığı hakkında daha ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.