Neler Yapıyoruz?

 

Asansörlü Taşımacılık Hizmetleri

Evinizi, iş yerinizi veya asansörlü taşımacılığa ihtiyaç duyulan nakliye işlerinizi, kolay ve hızlı bir şekilde taşımaya hazırız.
yüksek katlara kolayca ulaşabilmek artık zor değil. Asansörlü taşıma sistemimizle, garantili ve sorunsuz nakliye hizmetinin kalitesini bizde görebilirsiniz.
Asansörle taşıma yapabilmemiz için şartların uygun olması halinde normal zamanda tam gün süren taşımacılık işleriniz asansörlü nakliye hizmetimizle çok kısa zamanda tamamlanmaktadır. 15. kata kadar yüklü halde yaklaşık 40 saniyede çıkan asansörümüz 400 kilo kapasitesi ve kenarlıkları sayesinde eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınmasını sağlar. Rüzgardan etkilenmemesi için taşınacak yerin balkon demirine sağlam bir şekilde bağlanan asansörümüz, gerekli ayarlamalar yapıldıktan sonra eşyalarınızın taşınmasını sağlar. Yıllardır sektörde hizmet veren firmamız, Mersin asansörlü taşımacılık işlerinizde de daima hizmetinizdedir.

[foogallery id=”452″]

Parça Eşya Taşımacılığı

Komple taşımacılık hizmetimizin yanında tek parça veya birkaç parçadan oluşan eşyalarınızın da nakliyesini yapmaktayız. Parça eşya taşımacılığı, komple taşımacılık gibi aynı şartlar altında taşınmaktadır. Eşyalarınızın az olması veya eski olması bizim için önemli değildir. Eşyalarınıza göre değil işimizin kalitesine göre hizmet vermekteyiz. Yine en iyi şekilde paketleme sistemimizle, parça eşyalarınızı tertipli bir şekilde aracımıza istifliyoruz ve varış noktasına göre hangi eşyalar erken indirilecekse ona göre yükleme yapıyoruz. Verdiğimiz hizmetler arasında olan parça eşya nakliyesini, şehir içi ve şehirler arası taşıyoruz.

[foogallery id=”453″]

Paketleme ve Depolama Hizmetleri

Taşımacılık firmalarını birbirinden ayıran en büyük özellik yapılan paketleme ve ambalajlama hizmetidir. Resimlerde de göreceğiniz üzere, yeni sistem olan kalın naylon patpatlarla eşyalarınıza zarar vermeden taşımada son noktaya ulaşan Uçar Asansörlü Nakliyat, eşyaların özelliğine göre ambalaj yapmaktadır. Naylon patpatlar, streç kaplamalar ve karton kolilerimizle tüm eşyalarınız güvence altına alındıktan sonra sarsılmayacak şekilde aracımıza yerleştirilir.

[foogallery id=”454″]

Ofis, İş Yeri ve Kurumsal Alan Taşımacılığı

Verdiğimiz taşımacılık hizmetlerinden bir tanesi de ofis, büro, iş yeri, iş merkezi ve kurumsal alanların nakliye hizmetleridir. Yine aynı şekilde ev nakliyesinde olduğu gibi taşınan eşyaların özelliğine göre paketleme sistemi uygulanmaktadır. İş yerinizde bulunan çelik kasanın ya da zarar görmeyecek bir eşyanın bile ambalajlanmasını sağlıyoruz. Ürün ne kadar sağlam da olsa veya paketleme gerektirmeyecek kadar eski de olsa, biz nasıl aldıysak öyle teslim ediyoruz.