Asansörle Taşıma

Katınızın yüksekliği, taşımacılık için önemli bir unsurdur. Zemin kattan 2. kata taşınan bir müşteri ile 9. kattan 13. kata taşınan bir müşterinin hem fiyat hem de taşıma şekli açısından farklılıkları vardır. Katlar yüksek olduğu için mecburen asansörlü taşıma yapmak gerekmektedir. İnsan gücüyle değil 9. kattan 5. kattan bile yük indirip çıkarmak, hem eşyalarınız açısından hem de personelimiz açısından oldukça zarar verici olacaktır. Bu gibi durumlara 18. kata kadar ulaşabilen yük asansörlerimizi devreye sokuyoruz.

Mersin asansörlü taşımacılık hizmetimiz sayesinde, hiçbir şekilde yorulmadan ve düşünmeden taşınabilirsiniz. İlk olarak ekibimizin expertiz hizmeti sayesinde eşyalarınızla birlikte binanızın asansör kurulmaya uygun olup olmadığı denetlenir. Eğer Asansörlü taşımacılık için şartlar uygunsa, hem daha güvenli hem de daha hızlı bir şekilde taşıma işlemi gerçekleştirilmektedir.

Asansörle taşıma sayesinde, bina girişiniz, apartman sakinleri ve eşyalarınız zarar görmeden özenle taşınarak hasarsız bir şekilde nakliyesi sağlanır. Örnek olarak çektiğim asansörlü taşıma fotoğraflarımız inceleyebilirsiniz.

Asansörle Taşıma Fotoğraf Galerisi:

[foogallery id=”448″]

Asansörlü Taşıma Videolarımız:

 

UÇAR NAKLİYAT ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIK

MERSİN UÇAR ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIK

MERSİN EVDEN EVE ASANSÖRLÜ TAŞIMA

MERSİN ASANSÖRLÜ TAŞIMA